EuroRotor Compressors GAMMA serisi, her endüstri ve uygulama için uygun, eksiksiz bir endüstriyel yağ enjeksiyonlu hava kompresörüdür. Bütün modeller ihtiyaçlarınıza uygun şekilde modifiye edilebilir.

EuroRotor Compressors ALPHA serisi, her endüstri ve uygulama için uygun, eksiksiz bir endüstriyel yağ enjeksiyonlu hava kompresörüdür. Bütün modeller ihtiyaçlarınıza uygun şekilde modifiye edilebilir.

Hava kurutucuları, hava tankları ve hat filtreleri sayesinde üretim sırasında makinalarınızı, nemden ve yağdan korursunuz.. Bütün hava tanklarımız, gerekli sertifakalara sahip olup, CE ve ASME onaylıdr.

Hava tanklarımız DIN,CE, TÜV, BREAU VERITAS, RINA, DNV GL, GOST kalite standartlarında ve Makine Mühendisleri Odası denetiminde üretilmektedir.

King Power serisi, her endüstri ve uygulama için uygun, eksiksiz bir endüstriyel yağ enjeksiyonlu hava kompresörüdür. Bütün modeller ihtiyaçlarınıza uygun şekilde modifiye edilebilir.

EuroRotor Compressors Team

About EuroRotor Compressors

EuroRotor produces world-class screw compressors, partnering with most advanced and well known screw compressor components producers in the world.

Get in Touch

Feel free to get in touch with us.

Contact Form